Budget Türkiye

Ücretsiz Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.7 MB
  • Version 7.1
  • Dil Türkçe
  • Firma OTOKOC OTOMOTIV TICARET VE SANAYI ANONIM SIRKETI
Budget Türkiye uygulaması hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralayabileceğiniz rahatça kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

iOS cihazlarınıza bu uygulamayı yükleyerek araç kiralayabilirsiniz. Tamamen güvenilirdir. Budget Türkiye resmi uygulamasını akıllı telefonlarınıza yükleyerek sizde bu fırsattan yararlanın. Dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden olan Budget?in  128 ülkede 2400 e yakın şubesi vardır. Araç kiralamak isteyenlere bu imkanı oldukça kolay bir şekilde sunuyor. Bir uygulamayla size ulaşabiliyor. Güven sorun yaşayan kişilerin rahatlıkla tercih edebilecekleri bir şirket olduğunu söylemek mümkün. Kiralama işlemleri için ofise gitmeye gerek bile yok.  Uygulama aracılığıyla rahatlıkla rezervasyon yapabilirsiniz. Budget Türkiye uygulamasında bazı bilgileri belirtmeniz şartıyla. Nedir bu bilgiler? Aracı kiralayacağınız ofisi, tarih, saat ve iade tarihi gibi. Bu adımları atlattıktan sonra ilgili ofise giderseniz aracı direkt size teslim edebiliyorlar.

 

Bu uygulama yurt dışı araç kiralama hizmeti de sunuyor.  Kiralama noktalarını haritadan veya liste şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Sunulan çeşitli kampanyaları da görebileceğiniz bir uygulamadır. Başka bir şehre gideceğiniz zaman size yardımcı olacak bir İl Rehberini de uygulamada bulabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralayabilmek için Budget Türkiye uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmeniz yeterli.

Daha Fazla Göster
Budget Türkiye indir